Array ( [0] => ebot ) : Federacja Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Przemysłu Lekkiego z siedzibą w Łodzi.

Gala 25-lecia Pracodawców RP

Gala 25-lecia Pracodawców  RP
W związku z powołaniem do życia w 1989 r. pierwszego związku pracodawców pod nazwą Pracodawcy Rzeczpospolitej Polskiej stanowiącego ważny  element ćwierćwiecza przemian ustrojowych, ekonomicznych i społecznych w naszym kraju - odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie Gala będąca okazją do podsumowania tego ważnego w historii Polski okresu.
W uroczystości obok władz państwowych na czele z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim, wzięli udział  przedstawiciele pracodawców , związków zawodowych, organizacji społecznych. Podczas Gali wręczone zostały Super Wektory 25-lecia. Wektory te otrzymali między innymi ministrowie Skarbu Państwa w uznaniu zasług za aktywny udział w transformacji ustrojowej i gospodarczej w ostatnim 25-leciu. Wśród wyróżnionych znalazł się również Minister Skarbu Państwa, obecny Przewodniczący Federacji Zbigniew Kaniewski.