XXX-Lecie Związkowców w „RUNOTEKSIE”

Z okazji  XXX-Lecia powstania Zakładowej Organizacji Związkowej FWR „Runotex”, a także utworzenia Federacji Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Przemysłu Lekkiego i Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych odbyło się okolicznościowe spotkanie związkowców w tym przedsiębiorstwie.
Spotkanie prowadziła Przewodnicząca Międzyzakładowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników FWR „Runotex”Grażyna Wesołowska. Spotkanie było okazją do refleksji bogatej historii działalności związku , wynikającego między innymi z głębokich przemian jakim przechodziło przedsiębiorstwo w wyniku ogromnej presji rynku. Uczestniczący w obradach
Zbigniew Kaniewski i Michał Menes odznaczyli zgodnie z uchwałą Prezydium Rady Federacji odznakami „Zasłużony dla Federacji NSZZ Przemysłu Lekkiego ”, związkowców o długoletnim stażu i aktywnej działalności na rzecz związku i przedsiębiorstwa.