Array ( [0] => ebot ) : Federacja Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Przemysłu Lekkiego z siedzibą w Łodzi.

FEDERACJA NA PODSUMOWANIA DZIAŁAŃ OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU PIP W ŁODZI

W dniu 16 listopada 2021 roku, w Sali Konferencyjnej Łódzkiego Parku Naukowo-Technologicznego w Łodzi, odbyło się uroczyste podsumowanie działań prewencyjno-promocyjnych podejmowanych przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi w roku 2021.
 W uroczystości  na zaproszenie Okręgowego Inspektoratu PIP wzięła udział Wiceprzewodnicząca naszej Federacji Grażyna Wesołowska. Zaproszeni także zostali przedstawiciele instytucji i urzędów regionu łódzkiego, pracodawcy członkowie organizacji związków zawodowych z terenu województwa łódzkiego, stowarzyszeń działających w ochronie pracy, a także pracownicy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi.
P.o. Okręgowego Inspektora  Pracy w Łodzi  Pan Marcin Grzelak odczytał list Głównego Inspektora Pracy Pani Katarzyny Łażewskiej-Hrycko, skierowany do uczestników oraz laureatów konkursów i programów organizowanych w ramach działań prewencyjnych przez Państwową Inspekcję Pracy. W swoim wystąpieniu, p.o. Okręgowy Inspektor Pracy w Łodzi Marcin Grzelak podkreślił wagę działań prewencyjnych prowadzonych przez Państwową Inspekcję Pracy oraz podziękował wszystkim uczestnikom za aktywny udział w tych działaniach.
Podczas uroczystego podsumowania działań prewencyjnych wręczono nagrody i wyróżnienia tegorocznym zwycięzcom etapu regionalnego XXVIII edycji ogólnopolskiego konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, konkursu „Buduj bezpiecznie” oraz etapu regionalnego konkursu „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy” oraz wręczono dyplomy pracodawcom biorącym udział w programie prewencyjnym „Zdobądź dyplom PIP” i podmiotom biorącym udział w programie prewencyjnym „Zdobądź Dyplom PIP – dla zakładów usług leśnych”.
Federacja NSZZ PL składa gratulacje  wszystkim laureatom.