Array ( [0] => crawl ) : Federacja Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Przemysłu Lekkiego z siedzibą w Łodzi.

Wybory w Wólczanka Shirts Manufacturing Sp z o o

W dniu 14 lipca 2022 r. Przewodnicząca Wiesława Licha i Grażyna Wesołowska Wiceprzewodnicząca Federacji NSZZ Przemysłu Lekkiego wzięły udział w zebraniu sprawozdawczo wyborczym delegatów Związku Pracowników Wólczanka Shirts Manufacturing Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim.  Na zebraniu ponownie wybrano na przewodniczącą związku koleżankę Grażynę Krawętkowską, która jest także członkiem Krajowej Rady Federacji.  W trakcie zebrania został wybrany Zarząd Zakładowej Organizacji Związkowej i Komisja Rewizyjna.
Zarząd  Związku w uznaniu zasług i efektów pracy związkowej  wnioskował  do Federacji o przyznanie dla swoich członków odznaki „Zasłużony dla Federacji NSZZ Przemysłu Lekkiego”. Decyzją Prezydium Federacji przyznano i na zebraniu wręczono odznaki dla:
- Rudzińskiej Wiesławy,
- Nowakowskiej Ewy,
- Pakuły Gabrieli,
- Rusak Jolanty,
- Świertej Doroty,
- Kidoń Joanny,
- Kolasińskiej Kingi,
- Woszczyńskiej Edyty.  
Prezes Wólczanka Shirts Manufacturing Pani  Monika Bańda spotkała się z Przewodniczącymi Federacji i wraz z Przewodnicząca Związku Grażyną Krawętkowską oprowadziła po halach produkcyjnych. Przedstawiła bieżące problemy oraz  zapoznała z aktualną sytuacją  Firmy.

 

Zdjęcia