Wybory w Związkach Zawodowych Pracowników Zakładów Odzieżowych w Tarnowskich Górach

Wybory w Związkach Zawodowych Pracowników Zakładów Odzieżowych
 w Tarnowskich Górach
W dniu 6.07.2023 r. odbyły się wybory w Związku Zawodowym Zakładów Odzieżowych w Tarnowskich Górach. Na  zaproszenie Przewodniczącej organizacji związkowej kol. Danuty Piekarec,  w zebraniu sprawozdawczo – wyborczym  udział  wzięli Wiceprzewodnicząca Federacji NSZZ PL Grażyna Wesołowska,  Prezes firmy oraz przedstawicielka Burmistrza  Miasta Tarnowskie Góry  .
W wyniku tajnych wyborów ponownie wybrano na Przewodniczącą związku kol. Danutę Piekarec.  Gratulujemy  i  życzymy dalszych sukcesów w pracy związkowej.