Array ( [0] => ebot ) Aktualności: Federacja Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Przemysłu Lekkiego z siedzibą w Łodzi.

Aktualności Federacji NSZZPL

zjazd/P1011808.jpg

Posiedzenie Krajowej Rady Federacji NSZZ Przemysłu Lekkiego

Posiedzeniu KRF przewodniczyła   Wiesława Licha. Rozpoczęła obrady witając członków Krajowej Rady Federacji, członków Komisji Rewizyjnej oraz zaproszonych gości w osobach :  Dyrektorkę  OWH „Prząśniczka” w Arturówku –Małgorzatę  Markowską ,  Dyrektorów  Sanatorium ”Włókniarz” w Busku Zdroju - Jerzego Pamułę oraz Tadeusza Gryca.

zjazd/DJI_0010.jpg

SUPER PROMOCJA W SANATORIUM WŁÓKNIARZ

SUPER  PROMOCJA
NA STYCZEŃ – LUTY 2024
W SANATORIUM „WŁÓKNIARZ”!!!

Osoby, które zarezerwują pobyt pełnopłatny jeszcze w tym roku na styczeń i luty 2024r
skorzystają z cen obowiązujących w 2023r zawartych w cenniku rehabilitacji medycznej.
Dodatkowy bonus - możliwość nieodpłatnego skorzystania z basenu i sztucznej plaży*

zjazd/P1011739.jpg

Jubileusz 40-lecia powstania Federacji NSZZ Przemysłu Lekkiego

Jubileusz 40-lecia powstania Federacji NSZZ Przemysłu Lekkiego 26 października 2023 r. minęła 40 rocznica pierwszego Zjazdu naszej Federacji. Z tej okazji odbyło się uroczyste spotkanie w OWH „Prząśniczka” w Arturówku z udziałem gości zaproszonych , członków naszych organów statutowych - członków Krajowej Rady Federacji, Komisji Rewizyjnej oraz delegatów z zakładowych organizacji związkowych zrzeszonych w Federacji.