• Czy europejska placa minimalna jest możliwa?

Data dodania:14.10.2019

• Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcze w Z.O.Tarnowskie Góry

Data dodania:08.07.2019

W dniu 27.06.2019 r. odbyło się zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze  Związku Zawodowego Pracowników Zakładów Odzieżowych Tarnowskie Góry Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach . Przewodnicząca Wiesława Licha oraz Wiceprzewodnicząca Grażyna Wesołowska  biorące udział w zebraniu spotkały się z Prezesem Zarządu . Przewodnicząca Licha Wiesława poinformowała  o bieżącej działalności Federacji oraz OPZZ .

W wyniku wyborów Przewodniczącą  Związku Zawodowego Pracowników Zakładów Odzieżowych Tarnowskie Góry została powtórnie wybrana kol. Danuta Piekarec.  Kol. Licha Wiesława oraz Wesołowska Grażyna  pogratulowały  wybranej Przewodniczącej, życząc jej wytrwałości i sukcesów w pracy związkowej.

• Data dodania:26.06.2019

• Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcze w OPTEX S.A.

Data dodania:29.04.2019

W dniu 24.04.2019 r. odbyło się zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w naszym Związku Zawodowym Pracowników OPTEX-S.A w Opocznie. W zebraniu wzięły udział Przewodnicząca Federacji Wiesława Licha oraz Wiceprzewodnicząca Grażyna Wesołowska . Przewodnicząca  podziękowała ustępującym władzom związku na czele z kol. Andrzejem Pieczyńskim za wieloletnią i owocną pracę, poinformowała o bieżących pracach Federacji i odniosła się do problemów nurtujących naszych związkowców . Pogratulowała też nowo wybranej Przewodniczącej  Związku Zawodowego  kol. Genowefie Wiktorowicz życząc sukcesów i wytrwałości w pracy związkowej.

• życzenia świąteczne

Data dodania:15.04.2019

• Posiedzenie Krajowej Rady Federacji

Data dodania:26.03.2019

• Szkolenie PIP

Data dodania:05.03.2019

• Zmiany w Ustawie o Związkach Zawodowych

Data dodania:28.01.2019

Najistotniejsze zmiany w Ustawie o związkach zawodowych opracowane

przez Wydział Prawny OPZZ

• Zmiany w Ustawie o Związkach Zawodowych

Data dodania:14.01.2019

Ważne !

Z uwagi na zmiany w Ustawie o Związkach Zawodowych poniżej zamieszczamy przedruk artykułu Cezarego Izdebskiego z Magazynu Społeczno -Zawodowego BUDOWLANI  nr.12 grudzień 2018r.

• życzenia świąteczne

Data dodania:19.12.2018